0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea 1st League
Sangmu Phoenix
۲۰
۲۶
Doosan
Finished
۰۸:۳۰
Chungnam Sports
۲۳
۲۶
Hanam City
Finished
۱۰:۳۰
Inchon City Corporation
۲۹
۳۰
SK Hawks
Finished
۱۲:۳۰
  Europe EHF Cup Women
ZORK Jagodina (W)
۲۲
۲۰
Anagennisi Artas (W)
Finished
۲۱:۳۰
Galichanka (W)
-
-
Konyaalti (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ankara Yenimahalle (W)
۲۹
۳۵
Lazne Kynzvart (W)
Finished
۱۷:۳۰
Tecton WAT Atzgersdorf (W)
۱۸
۳۳
BM La Calzada (W)
Finished
۲۰:۳۰
IBV (W)
۲۳
۳۰
Madeira SAD (W)
Finished
۲۰:۳۰
SPR Jaroslaw (W)
۴۴
۲۱
Alavarium/Love Tiles (W)
Finished
۲۱:۰۰
H71 (W)
۲۴
۲۴
DHC Slavia Praha (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Asia Asian Championship Women
Thailand (W)
۳۹
۳۵
Uzbekistan (W)
Finished
۰۸:۳۰
India (W)
۳۱
۴۲
Kazakhstan (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
1. VfL Potsdam
۲۷
۳۳
HC Motor Zaporozhye
Finished
۲۱:۳۰
TV 05/07 Hüttenberg
۳۴
۳۲
VfL Eintracht Hagen
Finished
۲۲:۰۰
ThSV Eisenach
۲۶
۲۶
HBW Balingen-Weilstetten
Finished
۲۲:۰۰
  Sweden Allsvenskan
AIK
۲۶
۳۳
IFK Karlskrona
Finished
۱۵:۳۰
Kungalvs HK
۳۱
۲۰
Torslanda Elit
Finished
۱۷:۳۰
Drott Halmstad
۳۱
۲۵
HK Varberg
Finished
۱۸:۳۰
Rimbo
۳۳
۳۵
Vinslovs
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Handbollsligan
IFK Skovde HK
۲۵
۳۰
OV Helsingborg
Finished
۱۸:۳۰
IF Guif Eskilstuna
۲۹
۳۵
IK Savehof
Finished
۱۸:۳۰
IFK Kristianstad
۳۶
۲۲
Lugi HF
Finished
۲۰:۳۰
  Europe EHF Champions League Women, Group B
Gyori Audi ETO KC (W)
۳۲
۳۰
Rapid Bucuresti (W)
Finished
۲۰:۳۰
ZRK Lokomotiva Zagreb (W)
۱۸
۳۰
Team Esbjerg (W)
Finished
۱۸:۳۰
Metz Handball Lorraine (W)
۳۵
۲۴
Kastamonu Genclik (W)
Finished
۲۰:۳۰
Buducnost T-Mobile (W)
۲۴
۲۳
Storhamar (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Austria HLA
A1 Bregenz HB
۳۳
۲۷
HC BT Fuchse
Finished
۲۱:۳۰
Voslauer HC
۲۳
۲۵
SG INSIGNIS Handball West Vienna
Finished
۲۰:۳۰
  Austria HLA 2 South-East
UHC Hollabrunn
۳۳
۲۵
SG Krems / Langenlois
Finished
۲۱:۰۰
Korneuburg
۲۸
۱۸
Fivers WAT Margareten 2
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal 1a Divisao
Academico Viseu
۳۰
۳۱
FC Gaia
Finished
۲۱:۳۰
FC Porto
۳۳
۲۲
ADA Maia-Ismai
inprogress
۲۲:۳۰
Povoa Andebol/Bodegao
۱۸
۲۷
Madeira Andebol SAD
Finished
۱۸:۳۰
Sport Lisboa Benfica
۴۰
۲۲
AA Avanca
Finished
۱۸:۳۰
Os Belenenses
۲۸
۳۶
Sporting Clube Portugal
Finished
۱۸:۳۰
Santo Tirso
۲۱
۲۸
Aguas Santas
Finished
۱۸:۳۰
ABC Braga-Andebol SAD
۲۹
۳۶
Vitoria Setubal
Finished
۲۰:۳۰
  Europe MOL Liga Women
DHC Plzen (W)
۳۶
۳۰
HC Zlin (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Czech Republic Extraliga
HC Dukla Praha
۳۷
۳۲
Hazena Nove Veseli
Finished
۱۹:۰۰
CS Cargo HBC Jicin
۲۹
۲۱
SHC Malomerice
Finished
۲۰:۳۰
Strakonice
۲۸
۳۶
HK Mesto Lovosice
Finished
۱۷:۳۰
TJ Cement Hranice
۲۴
۲۹
KH Koprivnice
Finished
۲۰:۰۰
Tatran Presov
۳۲
۲۲
Brno
Finished
۲۰:۳۰
  Greece A1
Diomidis Argous
۳۴
۳۲
Drama 1986
Finished
۱۷:۳۰
Vrilissia
۲۳
۳۲
PAOK Thessaloniki
Finished
۱۶:۳۰
Aeropos Edessas
۳۸
۲۹
Ionikos
Finished
۱۹:۳۰
Pylaia
-
-
Xanth
Finished
۱۹:۳۰
  Europe EHF European Cup
BK-46
۲۸
۲۶
Naerbo
Finished
۱۷:۳۰
Wacker Thun
۲۴
۲۲
Olympiacos
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Pancevo
۳۰
۲۸
Besiktas JK
Finished
۲۰:۳۰
UHK Krems
۲۷
۲۹
Vojvodina Novi Sad
Finished
۲۱:۳۰
Fivers WAT Margareten
۳۰
۲۹
RK Ribnica
inprogress
۲۲:۳۰
HC Banik OKD Karvina
۲۲
۱۸
Gracanica
Finished
۲۰:۳۰
MSK Povazska Bystrica
۲۹
۲۴
RK Gorica
Finished
۲۰:۳۰
HC Vise BM
۱۵
۱۶
OIF Arendal
inprogress
۲۳:۰۰
  Hungary NB I
Cyeb Budakalasz
۲۵
۲۵
Ferencvaros
Finished
۱۹:۳۰
Budai Farkasok
۳۰
۳۹
SC Pick Szeged
Finished
۱۸:۴۵
Csurgoi KK
۳۰
۲۷
Gyongyos
Finished
۲۰:۳۰
  Poland 1. Liga Women
SPR Gdynia (W)
-
-
SMS ZPRP Plock II (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Europe EHF Champions League Women, Group A
Banik Most (W)
۲۱
۴۳
Vipers Kristiansand (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 1. Division
Falk
۲۰
۱۸
Sandefjord TIF
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia 1.Liga
RK Maribor
۲۸
۳۱
Celje Pivovarna Lasko
Finished
۱۹:۳۰
RD Slovan
۳۲
۳۰
RK Krsko
Finished
۲۱:۰۰
MRD Dobova
۲۲
۲۷
RK Koper
Finished
۲۱:۳۰
RK Svis
۲۷
۲۹
RK Krka
Finished
۲۱:۳۰
  Hungary NB1 Women
MTK Budapest (W)
۲۸
۲۹
DVSC-Forum Debrecen (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia Premijer Liga
RK Zagreb
۳۵
۲۵
Trogir
Finished
۲۰:۰۰
RK Nasice Nexe
-
-
Zamet
Finished
۲۰:۳۰
  France Starligue
US Ivry HB
۲۶
۳۹
Paris Saint-Germain
Finished
۱۹:۳۰
OC Cesson
۲۰
۲۳
Pays Aix Universite
inprogress
۲۲:۳۰
  Serbia Superliga
Rk Obilic Beograd
۳۱
۲۷
Samot 65
Finished
۲۱:۰۰
  Austria HLA 2 North-West
HIB Graz
-
-
Wat Atzgersdorf
Finished
۲۱:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
RK Gorazde
۲۹
۲۳
RK Iskra Bugojno
Finished
۲۲:۰۰
  Slovakia Extraliga
MSK Hlohovec
۳۶
۳۴
MHK Kosice
Finished
۲۲:۰۰
  Romania Liga Nationala
SCM Politehnica Timisoara
۲۸
۳۰
Potaisa Turda
Finished
۱۸:۳۰
HC Odorhei
۳۲
۳۴
CSM Bacau
Finished
۱۹:۳۰
CSU Suceava
۳۰
۲۸
HC Minaur Baia Mare
Finished
۲۰:۴۵
  Poland Superliga Women
PR Koszalin (W)
۳۰
۳۶
MKS Piotrcovia Piotrkow Tryb. (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Valur (W)
-
-
Selfoss (W)
Finished
۱۷:۰۰
HK Kopavogs (W)
-
-
Fram Reykjavik (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Serbia Superliga Women
Vojvodina (W)
۳۲
۲۷
Kikinda (W)
Finished
۱۷:۳۰
Radnicki Kragujevac (W)
۲۰
۱۳
Mladost NP (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Pancevo (W)
۱۱
۹
ZRK Medicinar Sabac (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Denmark Handboldligaen
Mors - Thy Handbold
-
-
KIF Kolding
Finished
۱۷:۳۰
GOG Svendborg TGI Gudme
-
-
HC Midtjylland
Finished
۱۸:۳۰
Skanderborg Handbold
۳۴
۲۴
Team Tvis Holstebro
Finished
۲۱:۰۰
  Denmark 1. Division
Raekker Molle
۳۱
۳۰
Odder Handbold
Finished
۱۷:۳۰
Team Sydhavsøerne
۲۸
۲۹
Grindsted GIF
Finished
۱۷:۳۰
FIF
۲۵
۳۷
Aarhus GF
Finished
۱۸:۰۰
IK Skovbakken
۲۸
۲۸
HOJ Elite
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division
Charlottenlund SK 2
۲۴
۲۹
Elverum 2
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Olis Deildin
IBV Vestmannaeyjar
-
-
Valur
Finished
۱۷:۳۰
  Finland SM Liiga
SIF
۲۶
۳۹
Cocks
Finished
۱۷:۳۰
  Kuwait Kuwait League
Al-Salibikhaet
۲۵
۲۷
Al Fehaheel
Finished
۱۷:۰۰
  Sweden Elitserien Women
Skara HK (W)
۲۸
۳۴
Skuru IK (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Women
Sporting La Rioja (W)
۱۶
۲۶
KH7 BM Granollers (W)
Finished
۱۵:۳۰
Elche Mustang (W)
۲۱
۲۶
BM Porrino (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 1. Division Women
Holstebro (W)
۳۲
۲۴
TMS Ringsted (W)
Finished
۱۵:۳۰
Bjerringbro FH (W)
-
-
Gudme HK (W)
Finished
۱۶:۳۰
DHG Odense (W)
۲۶
۲۳
Ejstrup/Haervejen (W)
Finished
۱۶:۳۰
Roskilde Håndbold (W)
۲۳
۲۰
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۷:۰۰
EH Aalborg (W)
۲۵
۱۹
Hadsten (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Europe EHF European League Women
Bvb Dortmund (W)
۴۳
۲۲
Zeleznicar (W)
Finished
۱۴:۳۰
Nykobing F. Handboldklub (W)
۳۴
۲۱
Viborg HK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Praktiker-Vac (W)
-
-
LC Brühl Handball (W)
Finished
۱۶:۳۰
Fana (W)
۲۸
۲۱
Buxtehuder SV (W)
Finished
۱۸:۳۰
Siófok KC (W)
۳۳
۲۴
CS Magura Cisnadiei (W)
Finished
۱۸:۳۰
VFL Oldenburg (W)
۲۷
۳۴
Neptunes de Nantes Atlantique (W)
Finished
۱۹:۰۰
E.S.B.F. Besancon (W)
۲۸
۲۰
Akaba BeraBera (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Turkey Superlig
Trabzon Buyuksehir Belediyespor
-
-
Hatayspor Kulubu
Finished
۱۳:۳۰
Mihaliccik Sk
۳۲
۳۰
Koycegiz
Finished
۱۴:۳۰
Umraniye Belediye GSK
۳۲
۴۲
Nilufer Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Russia Super League Women
Astrakhanochka Astrakhan (W)
۳۱
۲۰
HC Dinamo Volgograd (W)
Finished
۱۳:۳۰
Luch Moscow (W)
۱۹
۲۳
Stavropolye (W)
Finished
۱۵:۳۰
CSKA Moscow (W)
۳۶
۱۹
HC Lada Togliatti (W)
Finished
۱۶:۳۰
Zvezda Zvenigorod (W)
۲۵
۲۸
Rostov-Don (W)
Finished
۱۷:۳۰
Baltiyskaya Zarya (W)
۱۸
۳۳
ASU-Adyif (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Portugal 2a Divisao
Povoa Andebol/Bodegao B
۳۲
۱۹
AC Fafe
Finished
۰۱:۰۰
Santana
-
-
AC Lusitanos
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Bundesliga
HC Erlangen
۱۲
۱۶
Fuchse Berlin
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید